Przeskocz do treści Przeskocz do menu

KOLEJNE SUKCESY ZAPAŚNIKÓW

Kalendarz Piotr
KOLEJNE SUKCESY ZAPAŚNIKÓW

Na norweskich matach naszym młodzikom udało się zdobyć aż 14 medali. Drużyna Cementu – Gryfa została też okrzyknięta najlepszą drużyną biorącą udział w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Norwegii.

Najlepsze wyniki a tym samym najwyższe miejsca na podium zajęli: Dorota Struszewska, Patrycja Dudek, Michał Biskupski ,Anna Król, Maria Świeczak, Marcin Hałaj oraz Szymon Szymonowicz  (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński). Srebrne medale zdobyli: Klaudia Sikorska, Jakub Grabowiecki, Bartłomiej Boryń i Jacek Pokraka. Natomiast w walce o brązowy medal zwyciężyli: Łukasz Fedec, Aleksandra Łysomirska i Wojciech Deneka.

Po Turnieju znalazł się również czas na konsultacje szkoleniowe, na których drużyny dzieliły się swoimi doświadczeniami. Największe wrażenie na Norwegach wywarły umiejętności prezentowane przez Dariusza Jabłońskiego – trenera naszej drużyny, który ma na koncie tytuł mistrza Polski i Europy w zapasach.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych zapaśników, którzy godnie reprezentują Chełm na światowych matach. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy !