Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

UWAGA, konkurs! Kto promuje nasze miasto?

Kalendarz Anna Wesołowska
UWAGA, konkurs! Kto promuje nasze miasto?

Do 11 grudnia br. można zgłaszać kandydatów do konkursu "Made in Chełm". Chodzi o wyróżnienie tych, którzy skutecznie promują nasze miasto w kraju i zagranicą oraz budują dobre imię Chełma. Macie swoich faworytów?

To pierwsza edycja konkursu. Na pomysł jego organizacji wpadli członkowie Stowarzyszenia Inicjatywa Obywatelska „Nasz Chełm” oraz Fundacji Made in Chełm. Chodzi o wyróżnienie ludzi, ale także podmiotów gospodarczych, których osiągnięcia przyczyniły się do promocji Chełma zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Kto zatem - Waszym zadaniem - zasługuje na laur? Czyja działalność i odnoszone sukcesy budują dobre imię Chełma?

Jeżeli macie swoich faworytów w tym względzie, zgłaszajcie ich do konkursu! Mogą to zrobić pełnoletni mieszkańcy Chełma, ale także firmy, instytucje, organizacje pozarządowe, związki czy stowarzyszenia. Zgłaszamy wypełniając specjalny formularz. Jego druk oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Zgłoszeń można dokonywać w dwóch kategoriach:
- podmiot gospodarczy zarejestrowany, bądź mający siedzibę na terenie miasta Chełm,
- osoba fizyczna pochodząca z Miasta Chełm, bądź mająca znaczące osiągnięcia w jego promowaniu.

A kiedy już wskażemy swojego kandydata, zgłoszenie wysyłamy pocztą na adres: Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska NASZ CHEŁM, ul. Bolesława Wirskiego 14/64, 22-100 Chełm, dostarczamy osobiście do biura Stowarzyszenia lub przesyłamy pocztą elektroniczną na adres: stowarzyszenie@naszchelm.eu (liczy się data wpływu).

Laureatów wyłoni specjalna Kapituła powołana przez organizatorów konkursu. Wyróżnieni otrzymają statuetkę przyznaną przez Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska NASZ CHEŁM i Fundację Made in Chełm.
Rozstrzygnięcia konkursu i wręczenia nagród możemy się spodziewać w połowie stycznia 2024 r.

Nie przegapcie terminu zgłoszeń: do 11 grudnia 2023 r.