Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Lubelska Federacja Bardów w KDK

Kalendarz Anna Wesołowska
Lubelska Federacja Bardów w KDK

Od 20 lat na scenie. Stawia na wielkie głosy i piękne melodie. Lubelska Federacja Bardów wystąpi 1 marca w Krasnymstawie.

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – koncert Lubelskiej Federacji Bardów, która w minionym roku obchodziła 20-lecie działalności artystycznej. Podczas koncertu „Nasze najlepsze” usłyszymy utwory własnego autorstwa, najczęściej „bisowane” przez publiczność, z niewielką domieszką klasyki Leonarda Cohena, Boba Dylana i Edwarda Stachury.
WYSTĄPIĄ:
Jan Kondrak – śpiew, gitara akustyczna
Marek Andrzejewski – śpiew, gitara akustyczna
Piotr Selim – śpiew, fortepian
Katarzyna Wasilewska – śpiew, skrzypce

LFB to formacja w domenie piosenki literackiej, turystycznej, artystycznej, kabaretowej. Najbardziej energetyczny teatr piosenki. Grupa, która przełamała stereotyp niszowości, występując przed wielotysięczną widownią na festiwalu Bieszczadzkie Anioły w Cisnej, czy na Stachuriadzie w Grochowicach. Od 20 lat na scenie. Rodowód bierze z Piwnicy pod Baranami. Stawia na wielkie głosy,  piękne melodie i dobrze zgrany chór. Emanuje żywiołowością i ogromną ilością pozytywnej energii. Ma na koncie 12 płyt i mnóstwo koncertów w Polsce, Europie i w USA.

Zapraszamy na koncert LFB do sali widowiskowej KDK, 1 marca, o godz. 18.00. Bilety po 40 zł do kupienia w kasie KDK lub na www.bilety.krasnystaw.pl.