Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Malarstwo grupy Impuls Art

Kalendarz Anna Wesołowska
Malarstwo grupy Impuls Art

Temat przewodni to kobieca siła i piękno. Zapraszamy 1 marca na finisaż wystawy malarstwa grupy Impuls Art. Sprawdź szczegóły!

Grupa artystyczna Impuls Art zaprasza na swoją najnowszą wystawę, poświęconą tematowi kobiecej siły i piękna. Wystawa dostępna jest dla publiczności od 2 lutego do 1 marca 2024 roku w Chełmskiej Bibliotece Publicznej w Galerii Nova.

Impuls Art to grupa kobiet w różnym wieku, których pasją jest malarstwo. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzają poprzez wspólne studia podyplomowe z malarstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ich prace cechuje różnorodność stylów, technik i inspiracji, jednak łączy je głębokie zrozumienie tematu kobiecości.

Wystawa prezentuje nie tylko indywidualne podejścia do tematu kobiety, ale również ukazuje bogactwo perspektyw i interpretacji, które emanują z pracy grupy Impuls Art. Jest to doskonała okazja do zanurzenia się w świat barw, emocji i refleksji, które artystki pragną przekazać poprzez swoje dzieła.

Na finisaż wystawy zapraszamy w piątek (1 marca), o godzinie 17:00, do Chełmskiej Biblioteki Publicznej (ul. Partyznatów 40).

Grupę artystyczną Impuls Art tworzą: Edyta Sawulska, Violetta Krzywicka, Katarzyna Brzyska, Joanna Krasnowska, Joanna Szewczyk, Izabela Kloch, Wiesława Czarnecka-Koźlik, Wanda Zawistowska.