Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

"Mamy być z czego dumni"

Kalendarz Piotr
"Mamy być z czego dumni"

Poseł Marek Poznański to jeden z bardziej rozpoznawalnych chełmskich polityków. Rozpoznawalnych zwłaszcza w Warszawie, gdzie zasłynął licznymi, dość kontrowersyjnymi pomysłami. Czerwony garnitur, czy przejście za plecami ówczesnego premiera Donalda Tuska z kartką, na której znajdował się napis „Kłamca” tuż przed telewizyjnymi kamerami, to tylko nieliczne z jego wesołych happeningów. Tym razem swoją energię postanowił jednak wykorzystać do promowania województwa w parlamencie.

 W środę, tuż przy sejmowej restauracji, zorganizował autorską wystawę lotniczych zdjęć województwa lubelskiego. Jest bowiem pasjonatem zarówno fotografii, jak również latania na motolotni. Efektem tego połączenia zainteresowań są wyjątkowe zdjęcia z okolic Chełma, Zamościa, a przede wszystkim rodzinnego Hrubieszowa.

Zdjęcia wykonałem na przestrzeni kilku lat. W kolejnych tygodniach wystawa będzie prezentowana również w innych miastach Polski, a także w miastach naszego województwa – mówi Marek Poznański. – Celem wystawy jest promocja województwa lubelskiego. Mamy być z czego dumni! – dodaje.