Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Medale "Dragonów"

Kalendarz Anna Wesołowska
Medale "Dragonów"

Damian Siedlecki, startujący w kategorii juniorów, wywalczył dwa srebrne medale. Zawodnicy MKS Dragon wciąż odnoszą sukcesy.

W Tarnowie od 6 do 9 września odbywały się strzeleckie Mistrzostwa Polski LOK w kategoriach wiekowych juniorów i seniorów. Zawodnicy chełmskiego Dragona wrócili z zawodów z sukcesami zarówno w  klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej.
Damian Siedlecki, strzelający w kategorii juniorów, wywalczył dwa srebrne medale – w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów i karabinu dowolnego 60 strzałów.
Z kolei w karabinie dowolnym w trzech postawach 3×30 strzałów zdobył medal brązowy. Ustanowił przy okazji dwa nowe rekordy życiowe – w postawach i w karabinie pneumatycznym.
Z kolei Aleksandra Wawron zajęła czwarte miejsce w karabinie dowolnym trzy postawy w kategorii seniorek. Ponadto w karabinie dowolnym oraz w karabinie pneumatycznym sklasyfikowana została na miejscu piątym.
Drużynowo MKS Dragon Chełm zajął piąte miejsce. W klasyfikacji województw – dzięki staraniom zawodników Dragona, bo tylko oni reprezentowali nasze województwo – województwo lubelskie również uplasowało się na piątym miejscu.
W zawodach wzięło udział ponad 150 zawodników i zawodniczek z 31 klubów strzeleckich z terenu całego kraju.
Gratulujemy!