Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Mikromusic zagra w Chełmie

Kalendarz Piotr
Mikromusic zagra w Chełmie

Jeśli planujesz muzycznie przeżyć marzec, przygotuj się na przedłużony Dzień Kobiet, a wszystko to za sprawą Chełmskiego Domu Kultury i nietuzinkowego zespołu, który uświetni jeden z wieczorów.

Chełmski Dom Kultury wręcz kwitnie. Coraz więcej mamy wspaniałych imprez kulturalnych, które przyciągają rzeszę mieszkańców miasta. Znani wykonawcy goszczą na scenie CHDK i najwyraźniej podoba im się klimat naszego miasta, skoro przybywają tu tak licznie, by urozmaicić kulturę. Po poruszającej Gali Noworocznej, koncercie zespołu LemON, koncercie Meli Koteluk, przyjdzie czas na czarujący zespół Mikromusic.

Trzon zespołu stanowi Natalia Grosiak, ze swoim delikatnym głosem przenoszącym w magiczną krainę uczuć. W połączeniu melodii krążących wokół trip-hopu, jazzu i rocka pomagają jej uzdolnieni muzycy: Dawid Korbaczyński (gitara), Robert Szydło (gitara basowa), Robert Jarmużek (piano), Adam Lepka (trąbka i instrumenty perkusyjne), Łukasz Sobolak (perkusja).

Zespół wydał 5 płyt, współpracując przy tym z różnymi artystami. Na pierwszym krążku można usłyszeć Leszka Możdżera. Wokalistka znana jest także z pracy z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Jankiem Młynarskim i L.U.C-iem. Od wielu lat zarówno koncerty jak i płyty cieszą się dużym zainteresowaniem fanów i zdobywają wysokie opinie wśród krytyków muzycznych.

Wieczór z zespołem Mikromusic będzie kolejnym wspaniałym wydarzeniem zaproponowanym przez Chełmski Dom Kultury. Warto się tam pojawić. Bilety w sprzedaży już wkrótce!