Mistrzynie zapaśniczej maty

Kalendarz Piotr

Kolejne sukcesy młodych zapaśniczek z chełmskiego klubu. Na turnieju młodziczek i dzieci w Łukowie zdobyły sześć medali i zajęły drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Złote medale dla Cementu-Gryf Chełm zdobyły: Kamela Wiktoria ( SP w Wierzbicy), Branicka Dagmara ( SP nr 11 w Chełmie), Dadas Monika (SP Ruda Huta) i Weronika Podolak (SP nr 1 w Chełmie).

Brązowe medale wywalczyły: Nikola Studzińska ( SP nr 4 w Chełmie), Natalia Mazurek (SP Ruda Huta). Na punktowanej piątej pozycji sklasyfikowana została Kaja Korcz (SP w Wierzbicy). Brązowy medal zdobyła również uczennica SP nr 1 w Chełmie Danuta Lisiewicz reprezentująca klub Lider Zamość.

Trenerami medalistek jest Mirosław Czwaliński, Zdzisław Biały oraz Dariusz Kucharski.