Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Na konferencji o samorządach w Polsce

Kalendarz Piotr
Na konferencji o samorządach w Polsce

Już niedługo minie 25 lat od ustanowienia w Polsce samorządu gminnego i 16 lat od rozpoczęcia działalności przez samorządowe powiaty i województwa. W związku z tym  Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie serdecznie zaprasza Państwa do udziału konferencji naukowej ” Nowoczesny samorząd społeczeństwa obywatelskiego na Lubelszczyźnie, w Polsce i Europie.”

Dokonania samorządów w ciągu  25 lat są imponujące, a zmiany jakie nastąpiły niemal we wszystkich jednostkach samorządu terytorialnego są ogromne. Na konferencji zostaną poddane reflekcje przemian  dokonanych w ciągu ostatnich 10 lat w Polsce pod kątem osiągnięć, sukcesów jednostek samorządu terytorialnego, a także ich problemów w województwie lubelskim, w kraju oraz samorządów w państwach Europy Zachodniej oraz Środkowej i Wschodniej. Uwzględnione zostaną także analizy wyborów samorządowych zwłaszcza tych z 2014 roku. Konferencja odbędzie się 29 maja w siedzibie Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie (ul. Wojsławicka 8).

Formularze zgłoszeniowe do udziału w konferencji można wysyłać do 31 marca na adres: rektorat@wssm.pl lub pocztą tradycyjną na adres Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej. W przypadku dużej liczby zgłoszeń organizatorzy pozostawiają sobie prawo do  ich wstępnej selekcji.

Opłata konferencyjna wynosi 150 zł i obejmuje:
– obiad
– publikację tekstu (złożonego w terminie do 15 czerwca 2015 r.)

Opłatę należy kierować na konto Uczelni: 23 1930 1725 2520 0570 3788 0001  z dopiskiem „Opłata konferencyjna – Nowoczesny samorząd społeczeństwa obywatelskiego” do 1 maja 2015 roku.

Serdecznie zapraszamy!