Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Muzyka na skarpie

Kalendarz Anna Wesołowska
Muzyka na skarpie

W piątkowy wieczór proponujemy koncert Patrycji Wilgos. To kolejne muzyczne spotkanie na skarpie przy CHDK. Wybieracie się?

Chełmski Dom Kultury zaprasza na koncert z cyklu Muzyczna Skarpa: w piątek (11 sierpnia) o godz. 19:00, skarpa przy ChDK. Wstęp wolny!

Tym razem wystąpi Patrycja Wilgos - wokalistka i akordeonistka. Patrycja ma 20 lat i pochodzi z Białopola.

Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie oraz Szkoły Muzycznej, w klasie akordeonu oraz w klasie śpiewu klasycznego.
Obecnie studentka II roku Akademii Muzycznej, wydziału wokalno-aktorskiego w Krakowie.

Patrycja jest artystyczną duszą i ma wiele pasji - pisze piosenki, ale także wiersze i prozę, jest laureatką wielu ogólnopolskich konkursów wokalno-instrumentalnych, wielokrotnie wyróżniano ją także na festiwalach piosenki autorskiej. W 2017 r. wydała tomik poezji "Po tamtej stronie lustra", zaś w roku ubiegłym - I tom powieści z cyklu "Radymentia" - "Kryształ mocy". Koncertuje od dziecka. W Krakowie jest członkinią grupy teatralno-muzycznej "Chawira" koncertującej na scenach całej Polski. W 2022 r. podjęła współpracę z teatrem "In Vitro", gdzie współtworzyła oprawę muzyczną w cyklu spektakli pt. "Ryngraf" w reżyserii Grzegorza Witta-Michałowskiego. Patrycja od wielu lat bierze również udział w licznych koncertach charytatywnych, zawsze chętnie służąc ludziom potrzebującym pomocy.

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, koncert zostanie przeniesiony do sali widowiskowej ChDK.

„Partnerem wydarzenia Muzyczna Skarpa – cykl letnich koncertów plenerowych jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!"