Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Nagroda specjalna w Chełmskim Półmaratonie

Kalendarz Piotr
Nagroda specjalna w Chełmskim Półmaratonie

Nie zapisałeś się jeszcze na II Chełmski Półmaraton z Duchem Bieluchem? Jeszcze nic straconego! Na uczestników czeka nagroda specjalna!

nagroda-212x300.jpg

II Chełmski Półmaraton z Duchem Bieluchem odbędzie się 31 maja o godzinie 10:00. W ramach tych zawodów odbędzie się XX Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Miasta Chełm w ramach XXIII Grand Prix Polski Środkowo-WschodniejZapisów można dokonywać tutaj. 

Opłata startowa wynosi:
do 25 kwietnia 2015 r.  – 40 zł,
od 26 kwietnia 2015 r. do 25 maja 2015 r. – 60 zł,
od 26 maja 2015 r. i w dniu zawodów – 80 zł.

Limit miejsc wynosi 500 osób.

Wśród uczestników, którzy w regulaminowym czasie ukończą bieg zostanie rozlosowana nagroda specjalna: Voucher na skok spadochronowy w tandemie z filmowaniem lub lot widokowy dla osób nie mogących wykonać skoku.

Fundatorem tej wspaniałej nagrody jest Szkoła Spadochronowa SKYDIVE – CHEŁM. Aby wykonać skok spadochronowy w tandemie nie potrzeba żadnych badań lekarskich, należy jedynie przejść krótkie przeszkolenie przeprowadzone przez instruktora – pilota tandemu trwające zaledwie kilka minut. Skoki wykonywane są z wysokości 3000 – 4000 metrów. Pozwala to na kilkuminutowy lot na otwartym spadochronie. Skok jest w całości filmowany od momentu szkolenia, poprzez załadunek do samolotu i czynności na pokładzie aż po sam skok i lądowanie. Materiał filmowy po obróbce i zmontowaniu dostarczany jest wraz z wykadrowanymi zdjęciami w formie elektronicznej na płycie CD. Dodatkowo pasażer otrzymuje certyfikat wykonania skoku w tandemie. Skoki w tandemie wykonywane są na lotnisku PWSZ w Depułtyczach Królewskich 7 km od Chełma w kierunku Krasnegostawu.

Już wkrótce zostanie przedstawiona trasa II Chełmskiego Półmaratonu z Duchem Bieluchem i kolejne informacje dotyczące imprezy.