Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2017. Zagłosuj!

Kalendarz Piotr
Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2017. Zagłosuj!

Lokalny szeryf musi umieć słuchać ludzi i być blisko nich. Czy taki właśnie jest dzielnicowy w twojej okolicy? Jeśli tak, to zagłosuj na niego w plebiscycie.

W Polsce pracuje ok. 8 tysięcy dzielnicowych i stanowią ok 10 proc. wszystkich funkcjonariuszy. W plebiscycie na najpopularniejszego dzielnicowego, macie okazję nagrodzić tych, którzy wychodzą zza biurek, kontaktują się z mieszkańcami i odchodzą od koncepcji “policji na telefon”. W zasięgu działania Komendy Powiatowej w Chełmie pracuje 26 dzielnicowych. Swój głos możecie oddać na kandydatów na co dzień pracujących w komisariatach w Chełmie, Dorohusku, Rejowcu, Żmudzi i Sawinie. Zagłosuj tutaj.

Konkurs odbywa się w ramach programu MSWiA “Dzielnicowy bliżej nas”. Kładzie on nacisk na kształcenie umiejętności wzmacniających kontakt z obywatelami – komunikatywność, nawiązywanie relacji, czy cierpliwość i odporność na stres. W programie ujęto także nowe narzędzia komunikacji społecznej, które mają ułatwić kontakt obywateli ze swoimi dzielnicowymi.