Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Napadł na kobietę z "tulipanem". Poszukiwany sprawca!

Kalendarz Piotr
Napadł na kobietę z "tulipanem". Poszukiwany sprawca!

Chełmscy policjanci poszukują mężczyzny, który w połowie września na jednym z osiedli zaatakował młodą kobietę. Najpierw zażądał wydania pieniędzy, a następnie zranił ją rozbitą butelką.

Policyjni biegli sporządzili portret pamięciowy sprawcy. Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę proszone są o kontakt pod numerem telefonu (82) 560-14-22 lub numerem alarmowym Policji 997/112. Zapewniamy anonimowość.

Do zdarzenia doszło 15 września br. przy ulicy Wolności w Chełmie. Młoda kobieta idąc przez osiedle została zaczepiona przez nieznajomego mężczyznę. – Chciał od niej pieniędzy na alkohol. Kiedy spotkał się z odmową, przytrzymał ją za rękę i zranił rozbitą butelką w okolice brzucha. Pokrzywdzona o zdarzeniu tym poinformowała dyżurnego chełmskiej komendy. Na podstawie uzyskanych od niej informacji sporządzony został portret pamięciowy napastnika – informuje asp. Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

po1-300x298.jpg

Jest to mężczyzna w wieku około 50 lat, wzroście około 175 cm, szczupłej budowy ciała. Wszystkie osoby, które go rozpoznają tego mężczyznę proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie osobiście lub pod numerem telefonu (82) 560-14-22 albo numerem alarmowym Policji 997/112. Zapewniamy anonimowość.