Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Niebawem rusza remont Rejowieckiej

Kalendarz Piotr
Niebawem rusza remont Rejowieckiej

Przetarg został rozstrzygnięty. Za remont odcinka ulicy Rejowieckiej, od ronda im. ZWiN do skrzyżowania z ulicą Szpitalną, odpowiadać będzie Przedsiębiorstwo Drogowo -Mostowe z Włodawy.

Wyniki pierwszego przetargu zostały unieważnione, z powodu przekroczenia  kwoty zaplanowanej na tę inwestycję o prawie 180 tys. złTym razem w przetargu wzięły udział cztery firmy, które wyłaniano na podstawie przedstawionej ceny oraz okresu gwarancji.

Najkorzystniejszą ofertą okazała się propozycja złożona przez Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe Spółka z o.o. z Włodawy.  Firma z Włodawy uzyskała łącznie 100 punktów (90 punktów za cenę i 10 za okres gwarancji). Niecałe sześć punktów mniej przyznano ofercie przedsiębiorstwa z Zamościa. Trzecią i czwartą pozycję zajęły kolejno firmy z Mińska Mazowieckiego i Pruszkowa.

Powodem do zadowolenia jest to, że oferta włodawskiej firmy nie przewyższa kwoty określonej przez zamawiającego w przetargu. Na realizację remontu ulicy Rejowieckiej, wykonawca będzie miał maksymalnie 75 dni.