Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Nieszczęśliwy powrót z dyskoteki. Wypadek i dwie osoby w szpitalu

Kalendarz Piotr
Nieszczęśliwy powrót z dyskoteki. Wypadek i dwie osoby w szpitalu

W miejscowości Suchodoły (gm. Fajsławice) doszło do groźnego wypadku. Kierowany przez 31-letniego mieszkańca gminy Łopiennik Górny samochód osobowy zjechał na pobocze i uderzył w betonowy przepust. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

W nocy z soboty na niedzielę tuż przed godziną 2:00 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Suchodoły. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 31-letni mieszkaniec gminy Łopiennik górny, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w betonowy przepust. Samochodem podróżowały cztery osoby. W wyniku zdarzenia kierowca oraz siedzący za nim 22-letni pasażer – mieszkaniec gminy Fajsławice – trafili do szpitala. Dwie podróżujące z nimi dwie młode kobiety nie odniosły obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, iż kierowca był trzeźwy. Policjantom tłumaczył, iż zasnął za kierownicą. Cała czwórka wracała z pobliskiej dyskoteki. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku oraz ustalają, co było jego przyczyną.