Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Nowy rozkład jazdy CLA

Kalendarz Anna Wesołowska
Nowy rozkład jazdy CLA

Autobusy miejskie w Chełmie będą od poniedziałku kursować częściej. A to nie jedyne zmiany, jakie zapowiadają CLA. Zobacz, co się jeszcze zmieni.

Zanim w poniedziałek, 17 maja, wyruszysz w drogę autobusem miejskim, sprawdź rozkład jazdy. Jest prawdopodobne, że zaskoczy Cię większa liczba kursów.

Chełmskie Linie Autobusowe (CLA) zapowiadają od najbliższego poniedziałku zmiany w rozkładzie jazdy. A to w związku z luzowaniem obostrzeń sanitarnych. Zamiany powinny się spodobać chełmianom, bo we wszystkie dni tygodnia zwiększy się częstotliwość kursowania miejskich autobusów.

A to nie wszystkie nowości. Na wniosek mieszkańców ul. Kolejowej, w nowym rozkładzie jazdy została wydłużona trasa linii nr 13. Tak więc od 17 maja “13” pokonywać będzie trasę: z Dworca PKP przez ul. Kolejową, wiadukt, Al. Przyjaźni do przystanku „Okszowska/CLA”. Jednak do czasu wznowienia przejazdu przez wiadukt, autobusy tej linii będą kończyły swoje kursy na przystanku „Kolejowa/ Sienkiewicza”, a przystankiem początkowym będzie „Obłońska/Sienkiewicza”.

Nowy rozkład jazdy jest już dostępny na stronie www.cla.net.pl w zakładce „Rozkład 2021-05-17”. Z pytaniami o szczegóły można też dzwonić pod nr tel. 82 562 23 06.