OBST Team na Maratonie Kresowym w Sejnach

Kalendarz Piotr

Międzynarodowe Rowerowe Maratony Kresowe MTB są organizowane od 2009 roku. Tym razem zawodnicy z chełmskiej grupy Obst Team Chełm zmierzyli się z trasą wokół Jeziora Gaładuś. Do pokonania mieli długi dystans (44 km półmaraton, 77 km maraton).

Najszybciej trasę maratonu pokonał Wiesław Wójtowicz, który zajął trzecie miejsce w kategorii master (Czas: 02:36:19). Janusz Wolanin zajął 11 pozycję w swojej kategorii, a na mecie zameldował się jako 38. (Czas: 02:52:21). Damian Śniadowski zajął drugie miejsce w swojej kategorii, 45 w open.

Półmaraton ukończyli: Monika Wójtowicz – 4 w swojej kategorii, 8 w open. Katarzyna Błaszczak – 7 w swojej kategorii, 15 w open. Wojciech Kupracz – 21 w swojej kategorii, 96 w open. Patryk Wolanin – 5 w swojej kategorii, 15 w open. Anna Wiktor – 10 w swojej kategorii, 28 w open. Wojciech Sokołowski – 42 w swojej kategorii, 178 w open. Łukasz Śniadowska – 33 w swojej kategorii, 115 w open. Anna Kedra – 6 w kategorii, 18 w open.