Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Obywatelskie ujęcie. Nietrzeźwa 36-latka nie wyjechała z parkingu

Kalendarz Piotr
Obywatelskie ujęcie. Nietrzeźwa 36-latka nie wyjechała z parkingu

Policjanci zatrzymali dziś w nocy pijaną 36-latkę kierującą audi, która próbowała odjechać z parkingu. O zdarzeniu zawiadomił świadek. 

Dzisiaj około północy policjanci pojechali pod sklep przy ul. Wojska Polskiego we Włodawie. Z przekazanych informacji wynikało, że kierująca audi jest nietrzeźwa i próbuje odjechać z parkingu.

– Patrol po dotarciu we wskazane miejsce faktycznie ujawnił, jak kobieta odjeżdża audi A3. Policjanci zatrzymali ją do kontroli drogowej. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło zgłoszenie od świadka. Okazało się, że 36-letnia mieszkanka Włodawy ma w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że pasażerką była 15-latka z Włodawy, która również znajdowała się pod działaniem alkoholu – komentuje st. post. Elwira Tadyniewicz.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy, a jej pojazd został odholowany. Nieletnią natomiast mundurowi przekazali rodzicom, po sporządzeniu stosownej dokumentacji, która zostanie przesłana do Sądu Rodzinnego. 36-letnia kierująca odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, za którą może grozić jej nawet do 2 lat więzienia.