Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Otwarcie w czwartek

Kalendarz Anna Wesołowska
Otwarcie w czwartek

Galeria Chełm zaprasza wszystkich na uroczyste otwarcie już 26 marca! Na prawie trzy tygodnie przed oficjalnym otwarciem, obiekt jest już gotowy.

Galeria Chełm – wspólne przedsięwzięcie Acteeum i Equilis – już teraz szykuje się na przyjęcie pierwszych klientów. Na prawie trzy tygodnie przed oficjalnym otwarciem, ta pierwsza galeria handlowa w mieście ma już za sobą wszystkie prace budowlane i konstrukcyjne. W pełni wyposażonym obiekcie trwają ostatnie estetyczne szlify. Jednocześnie, Galeria chwali się 100-procentową komercjalizacją, czyli cała powierzchnia zakupowa, gastronomiczna i rozrywkowa została zajęta.

– Rozpiera nas szczęście i duma że już teraz jesteśmy gotowi na przyjęcie pierwszych klientów Galerii Chełm. Chcemy dzielić się tym szczęściem ze wszystkimi odwiedzającymi naszą chełmską galerię od pierwszego dnia otwarcia, zapewniając klientom kompleksową ofertę oraz prawdziwie radosne miejsce na mapie Chełma – mówi Monika Woźniak-Zawioła, dyrektor generalny Equilis w Polsce.

Po sprawnie zrealizowanym procesie deweloperskim, Galeria Chełm uzyskała już formalne pozwolenie na użytkowanie, co stanowi zwieńczenie projektu. Dni przed otwarciem Galerii wypełnione są ostatnimi przygotowaniami i dopinaniem na ostatni guzik najdrobniejszych szczegółów. Inwestorzy przykładają wagę do tego, aby pod każdym względem Galeria Chełm była dopracowanym, atrakcyjnym miejscem.

– Z wielkim zadowoleniem i ekscytacją przygotowujemy się do otwarcia Galerii Chełm. Po zakończeniu komercjalizacji dokładamy wszelkich starań, aby każdy ostatni detal – techniczny, organizacyjny i estetyczny – był w pełni dopracowany i gotowy na przyjęcie naszych klientów i gości. Entuzjazm i wyczekiwanie, z jakim spotyka się nasz chełmski projekt napełnia nas satysfakcją także dlatego, że mimo nasycającego się rynku centrów handlowych, jesteśmy bardzo skuteczni w realizacji tego typu przedsięwzięć – wyjaśnia Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

Galeria Chełm zaprasza więc na wielkie otwarcie, które odbędzie się w czwartek, 26 marca. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z oferty zakupowej, restauracyjnej i rozrywkowej, a także z wielu atrakcji i niespodzianek, które Galeria przygotowuje specjalnie na ten dzień.

***

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. oferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Centrum handlowe zlokalizowane jest u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej. Swym zasięgiem Galeria obejmuje blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Wśród najemców, którzy otwierają swoje salony w Galerii Chełm są marki: Lidl, Reserved, New Yorker, Douglas, Vistula, Bytom, Kruk, CCC, SMYK, Rossmann, Apart, Sizeer, RTV Euro AGD, Martes Sport, Sinsay, House, Cropp, home&you, DIVERSE, Big Star, Kubenz, Pepco, Dealz, Swiss, KiK, 4F, Ziaja, Esotiq, Deichmann, Vision Express, Briju, TUI, Play, Orange, Kantor Promes, Olimp, Księgarnie Świat Książki i inne.

Więcej o Galerii Chełm przeczytasz na stronie www.galeriachelm.com.