Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Reklama

Pierwszy weekend z Kolorami Muzyki

Kalendarz Piotr
Pierwszy weekend z Kolorami Muzyki

Dzisiaj wieczorem na Placu Gdańskim wystartuje Festiwal Kolory Muzyki – usłyszymy Varius Manx oraz Kasię Stankiewicz. W sobotę na scenie pojawi się Patryk Kumór.

Koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz wystartuje o godz. 20:30.

Zespół kojarzony jest z takimi hitami jak “Orła cień”, “Ruchome piaski” czy “Zanim zrozumiesz”. Kasia dołączyła do zespołu w 1996 roku i była jego wokalistką przez pieć lat. Po latach powróciła do zespołu, a w najbliższym roku ukaże się ich wspólna studyjna płyta. W czerwcu grupa zaprezentowała utwór “Biegnij” – oficjalny hymn Igrzysk The World Games 2017, które rozpoczęły się 20 lipca we Wrocławiu.

W sobotę na scenie zaprezentuje się Patryk Kumór

Muzyczne objawienie ostatnich miesięcy. Wokalista w bardzo krótkim czasie stał się idolem tysięcy Polaków. Jego debiutancka płyta (album „13”), jeszcze w przed sprzedaży stała się numerem jeden sieci Empik, pokonując takich wykonawców jak Artur Rojek czy Coldplay. Jego teledyski i nagrania z koncertów umieszczane w serwisie YouTube, już dawno przekroczyły, łącznie, kilkanaście milionów wyświetleń.

Patryk stosuje „politykę” wyjścia do fanów, jest z nimi w stałej interakcji – co owocuje niezwykle pozytywnym przyjęciem w praktycznie każdej grupie wiekowej. Jest nie tylko wokalistą i kompozytorem, ale także doskonałym „motywatorem”, potrafi dotrzeć do współczesnych nastolatków, wielokrotnie był zapraszany na tzw. Spotkania motywacyjne dla gimnazjalistów i licealistów, które cieszyły się niezwykłą popularnością. Angażuje się także w szereg charytatywnych. Jego podstawowym sposobem na sukces jest swoista naturalność i uciekanie od wizerunku typowej „gwiazdy” czy „celebryty”.

Przypominamy o zmianach w rozkładzie Chełmskich Linii Autobusowych