Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Pijany znęcał się nad siostrą

Kalendarz Piotr

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy Żółkiewka, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją siostrą. Dziś do sądu trafi wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia. 

W poniedziałek policjanci po kolejnej interwencji w jednej z miejscowości na terenie gminy Żółkiewka zatrzymali 38-latka. Mężczyzna podczas awantury domowej groził zabójstwem swojej siostrze, wyganiał ją z domu i wyzywał słowami wulgarnymi. – Zachowanie mężczyzny wskazywało, iż znajduje się pod wyraźnym działaniem alkoholu, jednak odmówił przebadania alkomatem – komentuje st. asp. Marzena Skiba, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Jak informują funkcjonariusze, nie była to pierwsza interwencja w domu 38-latka. Poprzednią noc również spędził w izbie wytrzeźwień, po awanturze domowej.

Mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad siostrą. Dziś do sądu trafi wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Wcześniej był skazany za znęcanie się nad swoją matką i siostrą. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.