Podium razy cztery

Kalendarz Piotr

Zdobyciem czterech medali  zakończył się start  młodych zapaśników i zapaśniczek Cementu-Gryfa Chełm   podczas  Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików.

Tegoroczny Ogólnopolski Turniej rozgrywany na matach Radomia zgromadził najlepsze kluby z terenu całego kraju. Najlepszą formę  na radomskich matach zaprezentował uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie Mateusz Misiec, który  wywalczył srebrny medal. Trzykrotnie na podium po  brązowe medale wchodzili: Wioletta Giers -ZSO nr 1 w Chełmie, Alicja Wójtowicz -ZS w Rudzie Hucie oraz Kamila Dziedzic -ZS Wierzbica.

Blisko podium na piątych miejscach zawody ukończyli: Michał Czwaliński -ZSO nr 8,Mateusz Szumiło -ZS w Strupinie Dużym, Karolina Dubij-ZS Ruda Huta. Na siódmej pozycji sklasyfikowany został Marcin Hałaj z Gimnazjum w Sielcu oraz Emilia Grajper – ZS Wierzbica.

Ponadto  zajmując 9 miejsce punkty zdobyła  Natalia Branicka z Gimnazjum nr 6 w Chełmie oraz Paulina Gałus z ZS w Rudzie Hucie / 10 miejsce/.  Trenerami młodych zapaśniczek i zapaśników są: Andrzej Gruszkowski, Mirosław Czwaliński, Zdzisław Biały, Radosław Truszkowski i  Marcin Sadowski.