Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Poszukiwany wpadł podczas kolizji

Kalendarz Anna Wesołowska
Poszukiwany wpadł podczas kolizji

Na ul. Metalowej doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Kierujący Seatem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Hondą. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Okazało się natomiast, że pasażer jednego z pojazdów jest poszukiwany.

Wczoraj (3 kwietnia) dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w rejonie skrzyżowania na ulicy Metalowej w miejscowości Żółtańce Kolonia.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący Seatem 32-latek z gminy Wierzbica, wykonując manewr skrętu w lewo, zderzył się z jadącą z naprzeciwka Hondą, którą kierował 36-latek z Chełma. W wyniku tego, trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Przy okazji policjanci ustalili, że 35-letni pasażer jednego z pojazdów był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze ponad dwóch lat. Obecnie pod nadzorem mundurowych pozostaje w szpitalu na obserwacji.