Przeskocz do treści Przeskocz do menu

POWIEDZ STOP NARKOTYKOM

Kalendarz Piotr
POWIEDZ STOP NARKOTYKOM

Program profilaktyki selektywnej pod nazwą „STOP NIE BIORĘ!” ma na celu zapobieganie, ograniczanie lub zaprzestanie podejmowania zachowań ryzykownych przez osoby, które mają kontakt z narkotykami. Jeśli chcesz zwiększyć swoją świadomość na temat uzależnień lub potrzebujesz pomocy mentalnej zapraszamy do udziału.

Beneficjentami projektu są osoby w wieku 18-25 lat, u których występują czynniki ryzyka związane z używaniem narkotyków i podejmowaniem zachowań ryzykownych. W szczególności młodzież zagrożona wykluczeniem społecznym, zagrożona uzależnieniem, eksperymentująca z narkotykami, okazjonalnie używający narkotyków oraz członkowie ich rodzin.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w siedzibie Stowarzyszenia w Chełmie przy ul. Obłońskiej 20 do 31.12.2015r.

Planowo rekrutacja uczestników odbywać się będzie do dnia 17 kwietnia 2015 w siedzibie Stowarzyszenia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 -20:00, do wyczerpania limitu miejsc.

Warunki uczestnictwa w projekcie:

– wiek 18- 25  lat
– podejmowanie zachowań ryzykownych lub występowanie czynników ryzyka, w szczególności kontakt z narkotykami
– dobrowolność
– chęć poprawy jakości swojego życia

W Stowarzyszeniu można bezpłatnie skorzystać z indywidualnych konsultacji ze specjalistą terapii uzależnień od narkotyków oraz psychologiem  od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 oraz brać udział w grupie informacyjno-motywacyjnej dla osób mających kontakt z narkotykami w poniedziałki od godziny 16:30 do 17:30.

Stowarzyszenie Ośrodek Wspierania Rodziny