Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Przyjmij kosmetyczkę na staż

Kalendarz Anna Wesołowska
Przyjmij kosmetyczkę na staż

Zdolne kosmetyczki poszukują miejsca na staż. Są po kursie, egzaminie, chętne do dalszej nauki i pracy – zapewnia MCK OHP w Krasnymstawie.

Zawodowy kurs kosmetyczny organizowany w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia YEI” przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Krasnymstawie dobiegł końca. Uczestniczki miały okazję zapoznać się z tajnikami sztuki kosmetyki oraz zdobyć bogatą wiedzę i rozległe umiejętności. Pod okiem doświadczonego instruktora, kursantki wykonywały różne zabiegi kosmetyczne. Uczestniczki bardzo ambitnie realizowały stawiane przed nimi wyzwania, korzystając przy tym z niepowtarzalnej okazji nauki tych poszukiwanych na rynku kompetencji. Po zdanym celująco egzaminie nadszedł czas na staż.

Nasze zdolne i chętne do nauki oraz pracy przyszłe Panie kosmetyczki poszukują pracodawców którzy zechcą rozwinąć ich wiedzę oraz umiejętności podczas stażu organizowanego w ramach współpracy z OHP. Staż niesie szereg korzyści także dla potencjalnego pracodawcy – zapewniają Karolina Lalka-Sobczuk i Weronika Kasprzak z OHP.

Chętni do zorganizowania u siebie stażu dla kosmetyczki mogą kontaktować się z MCK OHP w Krasnymstawie, ul. Sobieskiego 3, p. 308, tel. 82 576-15-81 lub z OSZ OHP w Chełmie ul. Lwowska 51, p. 416, tel. 82 564-24-43.