Puchar Żołnierzy Wyklętych pojechał do Chełma

Kalendarz Piotr

W ubiegły weekend w Lublinie rozegrano zostało szóste już wydanie Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich o Puchar Żołnierzy Wyklętych. Zawodnik chełmskiego Dragona – Miłosz Worobij – zdobył na tych zawodach puchar za trzecie miejsce klasyfikacji ogólnej.

Chełmska drużyna składająca się z sześciu zawodników stanęła na wysokości zadania i zdobyła medale we wszystkich swoich konkurencjach (pięć złotych i jeden srebrny). Miłosz Worobij zdobył też Puchar Żołnierzy Wyklętych za trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej – informuje Seweryn Jezierski z MKS Dragon Chełm.

Dodać należy, że były to konkurencje wyczynowe tzw. olimpijskie; zaś ogółem w zawodach wzięło udział ponad 200 osób z 16 klubów strzeleckich.