Sezon rozpoczęły od medali

Kalendarz Piotr

Reprezentantki Cementu Gryf-Chełm wystartowało w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w zapasach kobiet w Mosznicy k. Piotrkowa Trybunalskiego.

Chełmskie zapaśniczki sezon rozpoczęły od zdobycia 12 medali i tytułu najlepszej drużyny w kraju w grupie młodzieżowej (do 23 lat).

W grupie kadetek ( do 17 lat) chełmska drużyna sklasyfikowana została na trzecim miejscu. Najlepszą formę z podopiecznych trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa zaprezentowały: Alicja Piersa, Katarzyna Kamińska, Paulina Czechorowska Gabriela Karyś i Aleksandra Łysomirska. Ta piątka zawodniczek bez żadnej porażki ze złotymi medalami wróciła do Chełma.

Srebrne medale dla Chełma wywalczyła Klaudia Szafrańska i Wioleta Giers. Z brązowymi medalami na trzecim stopniu podium stanęły: Anna Król, Maria Świeczak, Karina Konarska, Natalia Karbowiak, Joanna Barabas.

Srebrny medal wywalczyła również uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie Aleksandra Maziarczyk ,która reprezentuje zamojski UKS Lider.

W klasyfikacji województw lubelskie zajęło I miejsce.