Siedem medali na początek sezonu

Kalendarz Piotr

Mocnym akcentem rozpoczęły swój tegoroczny sezon zapaśniczki Cementu- Gryf Chełm. Podczas rozgrywanego w Raciborzu I Pucharu Polski Seniorek zdobyły 7 medali i tytuł Najlepszej Drużyny w kraju.

Znakomitą formę prezentują nadal siostry Katarzyna i Karolina Krawczyk. Po zdobyciu złotych medali we Francji i Austrii obie odnosząc kolejne zwycięstwa w krajowej rywalizacji ze złotymi medalami stanęły na najwyższym stopniu podium. Ze srebrnym medalem do Chełma wróciła Joanna Stysło i Karina Konarska. Trzecie stopnie podium z brązowymi medalami zajęły Angelika Dytrych, Ilona Sobczyńska oraz Anna Wawrzycka. Klasyfikację drużynową zdecydowanie wygrał MKS Cement – Gryf Chełm przed Slavią Ruda Śląsk i Grunwaldem Poznań. W trakcie ceremonii wręczenia medali Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Grzegorz Pieronkiewicz uhonorował okolicznościową statuetką zawodniczkę klubu Cement – Gryf Chełm Katarzynę Krawczyk, która zajęła I miejsce w rankingu PZZ „Najlepsza Zawodniczka w zapasach kobiet w sezonie 2015”.

Najbliższym startem dla najbardziej utytułowanej zawodniczki Cementu – Gryf Chełm Katarzyny Krawczyk będzie udział w reprezentacji Polski, podczas corocznego Międzynarodowego Turnieju w Szwecji „Klippan Lady Open 2016”. Ten jeden z największych międzynarodowych turniejów w Europie rozgrywany jest corocznie w lutym w szweckiej miejscowości Klippan.