Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Spektakli na razie nie będzie

Kalendarz Anna Wesołowska
Spektakli na razie nie będzie

Teatr Ziemi Chełmskiej nie będzie na razie wystawiał swojego najnowszego spektaklu “Wszystko w rodzinie”. Kto ma bilet, może go do końca października zwrócić i odzyskać pieniądze. Nie wiadomo, kiedy chełmskich aktorów znów zobaczymy na scenie.

Teatr Ziemi Chełmskiej pod koniec stycznia br. wystawił nową premierę. To przedstawienie komediowe „Wszystko w rodzinie” autorstwa Ray’a Cooney’a. Potem aktorzy planowali kolejne przedstawienia. Chełmianie, którzy kochają swój teatr, kupowali bilety niemal “na pniu”. Tymczasem w marcu ogłoszono w kraju stan epidemii i zawieszono działalność ośrodków kultury.
Zakupione bilety trafiły do szuflad, bo wszyscy się spodziewali, że taki stan nie potrwa długo i że wkrótce pokazy teatralne zostaną wznowione.

Tymczasem TZCh ogłasza:

Z przykrością informujemy, że bilety które zostały zakupione na spektakl Teatru Ziemi Chełmskiej „Wszystko w rodzinie” tracą swoją ważność.  Aby odzyskać pieniądze należy zwrócić bilety w kasie Chełmskiego Domu Kultury lub CKF  ZORZA  w terminie do 30 października 2020.

Na razie nie wiemy, kiedy spektakle chełmskiego teatru wrócą ponownie na scenę.

***

Miłośników teatru informujemy, że przy okazji Nocy Kultury będziemy mogli obejrzeć pokaz teatru impro. Przedstawienie przygotowują amatorzy pod kierunkiem aktorów Impro Teatru Lukla – Adama Organisty, Bogusława Byrskiego, Basi Szarwiło i Karoliny Horydyjewicz.
Zapraszamy w sobotę, 29 sierpnia, na godz. 19:00, do Chełmskiego Domu Kultury. Wstęp wolny!