Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Targi TECH INDUSTRY 2014

Kalendarz Piotr
Targi TECH INDUSTRY 2014

Przedsiębiorcy mają szansę się rozwijać. Miasto Chełm w najbliższych dniach przeprowadzi nabór przedsiębiorców na targi TECH INDUSTRY 2014 odbywające się w Rydze.


Wyjazd na niesamowite targi na Łotwie odbędzie się w ramach projektu „Inwestuj w Chełmie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej II Przedsiębiorczość i Innowacje, Działania 2.4 Schemat B Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013.
Należy zwrócić uwagę, że tematyka targów dotyczy wielu obszarów, które mogą wpłynąć pozytywnie nie tylko na poszerzanie horyzontów potencjalnych inwestorów i przedsiębiorców, ale przy odpowiedniej wizji mogą oni ubogacić Chełm w mnóstwo przyciągających atrakcji wykorzystując nabytą tam wiedzę. Targi organizowane są po to, by inwestorzy mogli wymienić się doświadczeniami i wzajemnie motywować się do działania.
W ofercie tematycznej uczestnicy znajdą m.in.: narzędzia, automatyka, robotyka, mechanika inżynieryjna, pneumatyka i hydraulika, obrabiarki/szlifierki, surowce, technologie informacyjno – komunikacyjne, naprawa i serwis maszyn.

Udział w targach jest bezpłatny. Targi odbywają się w dniach 4-6 grudnia 2014, a więc jest to już ostatnia szansa, by się na nie dostać.

Więcej informacji: www.techindustry.lv

Do pobrania: zgłoszenie

Szczegółowe informacje można uzyskać:
Wydział Rozwoju, Promocji i Współpracy z Zagranicą
Urzędu Miasta Chełm
tel: 82 564 36 68
email: joanna.ronowiecka@chelm.pl

Zdjęcia: tu