Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Teraz to Kamila ,,pomaga'' innym chorym

Kalendarz Piotr
Teraz to Kamila ,,pomaga'' innym chorym

Kamila przegrała nierówną walkę z podstępną chorobą w czwartkową noc – 24 sierpnia. Miała zaledwie 21 lat, a na portalu siepomaga.pl na jej leczenie udało się zebrać blisko 973 tysiące złotych.

Kamili, już niestety nie pomożemy, a słyszeliśmy, że Ślązakowie będą sobie teraz żyć za pozostałą kwotę. Nic z tych rzeczy!- komentują członkowie rodziny.

Cała pozostała kwota została przekazana na podopiecznych fundacji siepomaga. Pieniądze zdołały już pomóc 22-miesięcznej Zuzannie ze Szczecina, która ma szansę żyć ze zdrowym sercem. 2-letni Tomek (Motycz) wyszedł cało z walki z wrodzoną wadą serca, a 3-letni Krzyś z Torunia otrzymał protezy.

Pomoc otrzymali również: Nikodem (3 lata, Sztumska Wieś) chorujący na nowotwór, Alex (3 lata, Warszawa) z chorobą układu przewodu pokarmowego, Nadia (5 miesięcy, Morawica) z wrodzoną wada serca oraz Konrad (21 lat, Dąbie) z porażeniem czterokończynowym.

Łącznie, na tą szóstkę dzieci i Konrada, przekazano 300 tysięcy zł.

Pozostało kilka dawek Solirisu, które trafią do kogoś potrzebującego. Wszystko,. co razem uzbieraliśmy i to czego dokonaliśmy nie pójdzie na marne. Wierzymy, ze Kamila również zgodziłaby się z naszą decyzją – dodają jej bliscy.

Gest rodziny Kamili poruszył również wszystkich internautów:

Jesteście wielcy, że pomagacie również tym pozostałym małym chorym dzieciom, które naprawdę bardzo tego potrzebują. Kamilka na pewno tam na górze jest z Was bardzo dumna – dodaje czytelniczka Monika.

Ludzie, jesteście piękni. Nie znam Was osobiście, ani żadnego z tych smyków, którym pomogliście, ale to jest niesamowite – dodaje Max.

Więcej informacji na stronie Kamili w mediach społecznościowych.