Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

TY TEŻ MOŻESZ ZAŚPIEWAĆ Z MIETKIEM SZCZEŚNIAKIEM !

Kalendarz Piotr

Niedziela Palmowa w Chełmskim Domu Kultury będzie nie lada wydarzeniem. 29 marca 2015 r. o godz. 18.00 będziemy mieli przyjemność obcować z muzyką kompozytora i piosenkarza – Mieczysława Szcześniaka. A to nie koniec atrakcji.

Przy okazji tego muzycznego wydarzenia ChDK, już po raz kolejny, organizuje Warsztaty Muzyczne. By wziąć udział w lekcjach prowadzonych przez Rafała Czarnackiego i zespół Heaven Up nie trzeba znać nut ani uczyć się na pamięć tekstów piosenek  – wystarczą pasja i chęci. Przez dwa dni (28.03-29.03) uczestnicy będą przygotowywani do występu przed koncertem Szcześniaka oraz do zaśpiewania utworu wspólnie z artystą. Cena warsztatów wynosi 50 zł jednak jest w nią wliczony bilet koncertowy, który kosztuje 40 zł. Zapisy prowadzone są w ChDK (tel. 82 563 00 81) oraz drogą mailową (agnieszka.pozniak@chdk.chelm.pl).

Warsztatowicze wystąpią również podczas Chełmskiego Wieczoru Chwały, który będzie miał miejsce w Boże Ciało, (04.06.2015r.) przy Bazylice na Górce Chełmskiej. Tym razem wystąpią u boku Stanisława Sojki.