Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Walentynki w Chełmie

Kalendarz Anna Wesołowska
Walentynki w Chełmie

Jak wśród mrozów i pandemii obchodzić Walentynki? Najlepiej tradycyjnie czyli z radością. Pomogą nam w tym m.in. miś Chełmiś i Chełmski Dom Kultury.

Chełmski Dom Kultury proponuje Walentynkowy Weekend. Dzisiaj (13 lutego) będzie okazja zobaczyć występ kabaretu Smile, a w niedzielę czynne będą obie sale kinowe – w Zorzy i w ChDK.

Na walentynkowe atrakcje zaprasza też dzisiaj Galeria Chełm. Kusi specjalną walentynkową ścianką, promocjami, darmowymi rzemieślniczymi lizakami i konkursami. Elewację galerii ozdobiła specjalna świetlna aranżacja. 

Z kolei chełmski samorząd zaprasza w niedzielę na Plac Łuczkowskiego. Będzie okazja – nie tylko dla zakochanych – by wspólnie wprowadzić się w walentynkowy nastrój.

Chełmskie Walentynki rozpoczęły się więc na dobre już dzisiaj.

A na wieczór tj. na godz. 16:30 oraz na 19:30, do sali widowiskowej ChDK, zaprasza kabaret Smile. Komików zobaczymy w programie „Tu i Teraz”.  Nie zabraknie zabawnych skeczy i uwielbianych przez widzów piosenek. 
Koszt jednego biletu to 65 zł. Uwaga, nie ma już biletów na godz. 19:30. Bilety na oba koncerty są nienumerowane, a widzowie będą rozmieszczani według aktualnych wytycznych sanitarnych: 50% widowni, zajęte co drugie miejsce, dezynfekcja, dystans i obowiązkowe maseczki. Więcej przeczytacie w linku: https://chdk.chelm.pl/kategoria/zapowiedzi/kabaret-smile-1

Z Chełmisiem

Miasto Chełm też przygotowało dla nas walentynkowe atrakcje.  
W niedzielę na Placu Łuczkowskiego stanie wielkie serce z ławeczką, na której pary będą mogły robić sobie zdjęcia. Natomiast miejski celebryta – miś Chełmiś – będzie rozpieszczał nas słodkościami.
Miłosne dekoracje ozdobią też Ducha Bielucha i Niedźwiadka. A całości towarzyszyć będą piosenki o miłości. 
Na miejskie walentynki zapraszamy 14 lutego, w godz. od 12:00 do 14:00, Plac Łuczkowskiego.

W kinie

Na walentynkowe popołudnie polecamy seanse filmowe w CKF Zorza i w ChDK.

A oto, co na wielkim ekranie:
 16:00Zabij to i wyjedź z tego miastaZorza
 18:00Na rauszuZorza
 20:30Palm SpringsZorza
 18:00Na rauszuCHDK
 20:30Sound of MetalCHDK
Uwaga, repertuar może ulec zmianom – dlatego sprawdzajcie informacje na www.zorza.chelm.pl.

Miłej zabawy!