Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

Reklama

WOŚP muzycznie zaatakuje Chełm! PEŁEN PROGRAM

Kalendarz Piotr
WOŚP muzycznie zaatakuje Chełm! PEŁEN PROGRAM

Podczas 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieszkańców Chełma czeka weekendowy Muzyczny Atak! Takiego nagromadzenia koncertów jeszcze w historii miasta chyba nie było.

Z całą pewnością w dniach 8-10 stycznia 2016, każdy zainteresowany muzyką znajdzie dla siebie coś ciekawego, a przy okazji będzie mógł wspomóc leczenie najmłodszych i najstarszych Polaków. Zobaczcie program!

W piątek o godz. 19:00 w Chełmskiej Bibliotece Publicznej spotkają się fani dobrego bluesa i gitarowego rocka. Zagrają doskonale znani chełmski Klimat W i słynący z muzycznego kunsztu Mr. Pollack. Chełmscy bluesmani to cenieni, solidni muzycy, natomiast gitarowe aranżacje przebojów muzyki poważnej w wykonaniu mieleckiej grupy wprost powalają na kolana. Grupa niedawno wróciła z bardzo dobrze przyjętego tournee po Chinach.

W piątek o godz. 20:00 w DeCaffencji rozpocznie się impreza „easymonday records dla WOŚP”. Wystąpią m.in. Don, Łabędź, Kinga Pędzińska, Kajson i Davidek. Organizatorzy zapowiadają premierę nowego klipu Dona oraz atrakcje pozamuzyczne.

W sobotę o godz. 20:00 w DeCaffencji dla WOŚP zagrają didżeje: NOTAB, SPO-RO, Marcin Prus i CIM3K.

W niedzielę około godz. 11:24 na chełmskim deptaku rozpocznie się koncert kapeli podwórkowej Kataryna. Kilka piosenek będzie miało swoją premierę.

W niedzielę o godz. 16:00 w pubie Na Bogato na pl. Łuczkowskiego rozpocznie się koncert Jarka Buczka. Tym razem nasz bard zapowiada bardziej rocknrollową odsłonę, która dla wielu może być zaskoczeniem.

W niedzielę o godz. 16:24 w miejskiej hali sportowej przy ul. Granicznej odbędzie się Gala Disco Polo. Wystąpią ogólnopolskie gwiazdy muzyki disco polo z naszego miasta – Yaroo, Model MT oraz Modelinka, które rozpoczną i zakończą granie w hali. Pomiędzy koncertami disco polowych gigantów swoimi formami pracy pochwalą się Młodzieżowy Dom Kultury, Chadek oraz Estrada Dziecięca.

– Cena wstępu na wszystkie imprezy (oprócz koncertu Kataryny) wynosi minimum 10 zł wrzucane do orkiestrowej puszki. Wejściówki można nabywać w chełmskim sztabie WOŚP mieszczącym się w sklepie Metro przy ul. Pijarskiej 5 lub bezpośrednio przed imprezami – informuje Grzegorz Gorczyca, Koordynator WOŚP w Chełmie. Na imprezach odbędą się też licytacje orkiestrowych gadżetów (w tym finałowych kubków z podpisem Jurka Owsiaka) i wielu innych, ciekawych przedmiotów.