Wygrany mecz Chełmianki

Kalendarz Anna Wesołowska

Jeden dobry mecz i mamy sukces! W niedzielę (27 sierpnia) Chełmianka Chełm wygrała z NKP Podhale Nowy Targ 2:0. Gratulujemy!

Chełmscy piłkarze w ostatnią niedzielę przełamali złą passę. Z NKP Podhale Nowy Targ wygrali 2:0. Stało się to po strzałach Bartłomieja Korbeckiego (36’, rzut karny) oraz Pawła Ofiary (56’).

Kibice słabo ocenili grę naszych piłkarzy w pierwszej połowie. Dopiero rzut karny dodał drużynie wiatru w żagle i nową energię na drugą połowę. Piłkarze zaczęli grać dokładniej, a Podhale już nie miało takiej swobody jak wcześniej. Druga bramka to dobra rozegrana Krystiana Mroczka, który wywalczył piłkę i zagrał na czystą pozycję do Pawła Ofiary. Ten bezbłędnie wykorzystał okazję.
Tak więc dzięki ostatniej wygranej, biało-zieloni podskoczyli w tabeli na 10. pozycję.

Przypomnijmy historię tego sezonu. Chełmianka rozpoczęła go dobrze. Pierwszy mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, rozgrywany w Chełmie, zakończył się zwycięstwem Chełmianki 2:1.
Potem było już gorzej. Na wyjeździe przegraliśmy z Unią Tarnów 3:0. Mecz domowy z Wisłoką Dębica też zakończył się porażką biało-zielonych 2:1.
Ostatnia wyjazdowa rozgrwka z drużyną Wieczysta Kraków to niemal pogrom 4:0.
Teraz domowy mecz to kolejne zwycięstwo Chełmianki 2:0.

Trzymamy kciuki za kolejne wygrane mecze!