Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Z Rejowca do Niemiec. Praca czeka

Kalendarz Piotr
Z Rejowca do Niemiec. Praca czeka

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie pracy w Niemczech. W ofercie szkolenia i kurs języka niemieckiego.

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie pracy jako opiekunka lub opiekun osób starszych w Niemczech. Spotkanie obędzie się 16 listopada w godzinach 10:30 – 12:00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Lubelskiej 24 A w Rejowcu Fabrycznym.

W ramach współpracy MEDIPE oferuje m.in. wysokie zarobki i terminową wypłatę wynagrodzenia, bezpieczną i legalną pracę z opłacanymi składkami ZUS, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne oraz premię za pracę w okresie Świątecznym o wysokości 300 euro brutto. Ponadto będą mogli Państwo skorzystać ze szkolenia podnoszącego kwalifikacje opiekunów oraz z pomocy w organizacji wyjazdu do pracy oraz powrotu.

Na spotkaniu, przedstawiciele opowiedzą o ofercie oraz warunkach współpracy. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w kursie języka niemieckiego i innych szkoleniach tematycznych oraz skorzystania z doświadczenia w pracy opiekuna osób starszych, którym przedstawiciele firmy chętnie się z Państwem podzielą.

Więcej informacji na stronie MEDIPE www.medipe.com oraz pod numerem telefonu 502 032 023.