Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Zagraj z WOŚP

Kalendarz Anna Wesołowska
Zagraj z WOŚP

Pieniądze posłużą walce z sepsą. Najbliższy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegnie 29 stycznia 2023 roku pod hasłem “Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Możesz dołączyć. 

29 stycznia 2023 roku zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał tej największej imprezy charytatywnej świata odbędzie się na rzecz walki z sepsą i przebiegnie pod hasłem “Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

Chełm jak co roku również zagra w Orkiestrze. Koordynatorem działań jest Automobilklub Chełmski. Sztabowcy już dziś zwracają się do wszystkich z propozycją współpracy podczas tego radosnego wydarzenia.  Można podarować przedmioty lub usługi na licytacje, które będą się odbywały podczas wszystkich imprez.
Najważniejsza będzie tradycyjna licytacja w radiu Bon Ton, która odbędzie się w dniach 27-29 stycznia. Na licytacji będą m.in.: prestiżowe złote serduszka chełmskiego sztabu WOŚP, kursy na prawo jazdy, wieczór saunowy i romantyczne kolacje, unikatowe fotele, loty śmigłowcem i paralotnią, kulig, ale także kubki, talony na pizzę i bony towarowe. Po raz drugi będzie można też kupić kawałek deptaka. Osoba lub firma, która wygra licytację zostanie uhonorowana wmurowaniem imiennej granitowej tabliczki w nawierzchnię głównego traktu pieszego w mieście. Chełmski sztab będzie obecny również na platformie Allegro.

Osoby lub firmy, które zechcą podarować coś na wielkoorkiestrowe licytacje lub zaproponować inną formę współpracy, mogą kontaktować się z szefem chełmskiego sztabu – Grzegorzem Gorczycą pod numer telefonu 502 342 117 lub e-mailem akchelmski@hoga.pl.