Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Reklama

ŻAK rekrutuje studentów

Kalendarz Piotr
ŻAK rekrutuje studentów

Jeśli studiujesz, ale potrzebne Ci dodatkowe umiejętności masz szansę łatwo je zdobyć. Trwa zimowa rekrutacja do ŻAKA, zaocznej szkoły policealnej, w której uczą się także studenci. 

 Bezpłatnie i szybko możesz zyskać dyplom zawodowy. Wystarczy, że zapiszesz się do najbliższego ŻAKA, rozpoczniesz naukę w lutym, a po roku lub dwóch masz w ręku nowe, cenione na rynku pracy umiejętności, dzięki którym możesz rozpocząć karierę zawodową.

Dziś, jak mówią znawcy, o sukcesie człowieka nie decyduje jeden talent, ale ich wiązka. Na pewno zastanawiasz się czy wybrany kierunek studiów to właściwa decyzja na przyszłość? Jeśli wahasz się, nie musisz od razu rezygnować. Teraz można łatwo zdobyć kwalifikacje w kolejnej specjalności, nie przerywając dotychczasowej nauki. Centrum Nauki i Biznesu ŻAK oferuje ponad 90 atrakcyjnych kierunków, zapraszając do siebie także studentów. To policealna, zaoczna szkoła, która kształci dorosłych, zainteresowanych szybkim zdobyciem dyplomu zawodowego.

Słuchaczem szkoły  może stać się każda pełnoletnia osoba. Wśród korzystających z oferty znajdują się, m.in. absolwenci liceum (lub ci, którzy go nie skończyli), osoby bezrobotne, a nawet seniorzy. ŻAK zajmuje się profesjonalnym kształceniem dorosłych. Zaradny student może łatwo pogodzić dzienny tryb  studiów ­z zaoczną nauką w ŻAKU. Warto zatem podjąć wysiłek, bo w bonusie otrzymujesz jedną specjalność więcej. To może sprawić, że Twoje CV zyska w oczach pracodawcy.

Możesz wybrać to, co najbardziej Cię pasjonuje. Masz przed sobą kilkadziesiąt dróg do wyboru.

Jakie zawody wybierane są najczęściej? Studenci uczelni technicznych decydują się choćby na dodatkowe kształcenie jako technicy BHP, technicy administracji,  informatycy, technicy turystyki wiejskiej… Najpopularniejsze są oczywiście te profesje, w których łatwo zdobyć atrakcyjną pracę, np. technik usług kosmetycznych. Wystarczy zapisać się na bezpłatne zajęcia bez żadnych egzaminów wstępnych. Po zdobyciu dyplomu Twoja wartość na rynku pracy znacząco wzrośnie.

Jak zacząć tę edukacyjną przygodę?

W całej Polsce działają obecnie 84 oddziały ŻAKA. To znaczy, że do naszej szkoły jest blisko. Po prostu wejdź na stronę www.zak.edu.pl, wybierz tego ŻAKA, który znajduje się najbliżej Ciebie, wypełnij formularz online www.zak.edu.pl/formularz i wyślij go przez Internet. Przynieś nam świadectwo ukończenia szkoły średniej i rozpocznij naukę w trybie zaocznym (co drugi weekend). Nie zwlekaj, zajęcia rozpoczynają się  już w lutym!

Zapraszamy! Szkoła Żak w Chełmie, ul. Lwowska 12, II p., deptak; Tel. 82 564 23 49