Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Zderzyły się trzy samochody

Kalendarz Anna Wesołowska
Zderzyły się trzy samochody

Na ulicy Wschodniej w Chełmie doszło do zderzenia trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mercedesem stracił panowanie nad autem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka tirem, a następnie uderzył w Volkswagena. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj w południe (19 września) na drodze krajowej numer 12 na ulicy Wschodniej w Chełmie. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Mercedesem 66-latek z Chełma stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym Renault, którym kierował 53-letni obywatel Ukrainy. W wyniku tego Mercedes uderzył jeszcze w jadącego Volkswagena, którym kierował 54-latek z gminy Chełm.

Kierowca Mercedesa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mundurowi zabezpieczyli od niego krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Inne osoby nie odniosły obrażeń w tym zdarzeniu. Pozostali dwaj kierujący byli trzeźwi.

Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana, a ruch odbywał się objazdami.