Złoto Krawczyk we Francji!

Kalendarz Piotr

Mocnym akcentem w międzynarodowym współzawodnictwie swój tegoroczny sezon rozpoczęła reprezentantka Cementu Gryfa Chełm Katarzyna Krawczyk, zdobywając w stolicy Francji złoty medal podczas Międzynarodowego Turnieju „Paris Tournament 2017”.

W drodze do ścisłego finału nasza olimpijka pokonała reprezentantkę Włoch i Białorusi. W walce finałowej nie dała szans zawodniczce z Kanady odnosząc zwycięstwo przez położenie na łopatki.

Reprezentacja Polski w zapasach kobiet w klasyfikacji drużynowej zajęła 3 miejsce wśród 20 drużyn z całego świata, zaś zapaśnicy w stylu klasycznym również uplasowali się na wysokim 4 miejscu (na 14 państw biorących udział).

Najbliższym startem na krajowych matach dla podopiecznej trenera Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa, będzie start w Pucharze Polski Seniorek rozgrywanym w dniach 25-26 lutego w Raciborzu.