Przeskocz do treści Przeskocz do menu

ZOSTAŃ NOWOCZESNĄ BIZNESWOMAN.

Kalendarz Piotr

Już 5 Marca na sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej odbędzie spotkanie zorganizowane z myślą o kobietach pracujących we własnym biznesie, kierowniczkach firm oraz zajmujących się marketingiem i PR. Spotkanie ma na celu pomóc kobietom w osiągnięciu ich celów zawodowych.

Timeliness Service i Lubelski Klub Biznesu – organizatorzy wydarzenia, proponują uczestniczkom udział w dwuczęściowej konferencji poświęconej komunikacji w biznesie. W części pierwszej zapoznamy się z etykietą komunikacji oraz zasadami prowadzenia spotkań i dyskusji. Dowiemy się jakie są różnice w rozmowach damsko-męskich i damsko-damskich oraz jak przestrzegać biznesowego savir-vivre’u. Druga część poświęcona będzie autoprezentacji , kreowaniu wizerunku oraz zasadom dobrego stylu i makijażu.

W trakcie spotkania każda z pań będzie mogła skorzystać z darmowych konsultacji wizerunkowych. Przewidziany jest również poczęstunek, upominki oraz loteria wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami. Ekspertami konferencji będą Marek Dziduszko doradca i trener w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu, PR, komunikacji międzyludzkiej, negocjacji i zarządzania projektami oraz Renata Chmielewska – stylistka, personal shopper, szkoleniowiec w zakresie stylizacji i dress code, zajmująca się zmianą wizerunku i jego kreowaniem.