Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Kolejna runda siatkarskiego PP

Kalendarz Piotr Janowski
Kolejna runda siatkarskiego PP

To już dzisiaj o godz.20! Kolejny mecz siatkarzy Arki Tempo Chełm w rozgrywkach Pucharu Polski.

W poprzedniej rundzie rozgrywek siatkarze Arki nie dali szans drużynie prowadzonej przez znakomitego ongiś siatkarza Michała Bąkiewicza. Jego podopiecznych ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale pokonali 3:2. Jeszcze okazalej, bo do “0” pokonali swojego pierwszego rywala – KKS Kozienice. Dzisiaj w kolejnej rundzie siatkarskiego PP drugiej stronie siatki stanie zespół Tubądzin Volley MOSiR Sieradz.

siatkowka-pp-353x500.jpg

To już dzisiaj o godz.20! Kolejny mecz siatkarzy Arki Tempo Chełm w rozgrywkach Pucharu Polski. Kibicom przypominamy o obowiązkach wynikających z ograniczeń epdemiologicznych. Klub przypomina na swojej stronie w mediach społecznościowych noszeniu maseczek, oraz: 

Dla wspólnego bezpieczeństwa przypominamy: Prosimy być z zapasem 30 minut ponieważ a) mierzymy temperaturę ciała osób wchodzących, b) mecze nie maja charakteru imprezy masowej, trybuny pomieszczą 299 osób! Prosimy zajmować co 2 miejsce! (…) Prosimy o głośny doping.

***

Siatkarze Arki są także niepokonani w trawających już rozgrywkach ligowych. Mają na swoim koncie dwa zwycięstwa – z Hutnikiem Kraków (3:0) i Błękitnych Ropczyce (3:0).