REKLAMA
,
Ewangelizacyjny kurs Alpha w Chełmie. Zaskocz się Bogiem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea zaprasza na spotkania prezentujące podstawy chrześcijaństwa w przyjaznej atmosferze, wśród ludzi niewywierających presji. Jest to miejsce, gdzie można dzielić się swoimi przemyśleniami, swobodnie rozmawiać i odkrywać sens życia. 

Reklama

Kurs rozpocznie się 28 września 2016 r. o godz. 19:00
w salce parafialnej Parafii Matki Teresy z Kalkuty w Chełmie (ul. Kochanowskiego).

Więcej informacji tutaj.

14424195_1264719400234554_957839947_oKurs Alfa to trwający 10 tygodni program otwarty dla każdego, kto chce poznać lub pogłębić wiarę chrześcijańską. Wywodzi się z Anglii i obecnie odbywa się w ponad 120 krajach. Rozpoczynający każde spotkanie poczęstunek to świetna okazja do bliższego poznania się. Na kursie panuje swobodna i przyjazna atmosfera, a jego forma jest przystępna i pełna humoru. Można słuchać, dowiadywać się, dyskutować i odkrywać, a także pytać o wszystko. Alfa to miejsce, gdzie żadne pytanie nie jest zbyt naiwne czy niestosowne.

Jest to cykl spotkań prezentujących podstawy chrześcijaństwa, w sposób przystępny i nie wywierający presji. Jest to miejsce, gdzie można dzielić się swoimi przemyśleniami i odkrywać sens życia. Na końcu każdego spotkania jest dyskusja w małych grupach.


Jak informują organizatorzy, kurs jest bezpłatny. W razie pytań – należy kontaktować się pod numerem telefonu: kontakt telefoniczny 600 238 882 (Kinga) lub mailowy   Do udziału w Alfie nie są potrzebne żadne odbyte kursy czy rekolekcje.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA