REKLAMA
,
Nietrzeźwy kierowca wjechał w autobus
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło wczoraj na ulicach miasta. Po północy nietrzeźwy kierowca osobówki najechał na tył autobusu. Z kolei przed południem potrącony przez samochód został nietrzeźwy rowerzysta. Pasażer autobusu i kierujący jednośladem z obrażeniami kończyn zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci apelują o rozsądek i przypominają, że nietrzeźwi kierujący stanowią zagrożenie na drodze.

Reklama

Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy 11 Listopada. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustali wstępnie, że kierujący samochodem marki Opel Signum 32- letni mieszkaniec Chełma najechał na tył autobusu marki Mercedes, którym kierował 36- letni mieszkaniec Wojsławic. – W wyniku tego zdarzenia 50- letni pasażer autobusu z obrażeniami nogi został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący osobówką miał w organizmie ponad pół promila alkoholu – informuje Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

Z kolei na ulicy Kolejowej w Chełmie doszło do potrącenia rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Mitsubishi Carisma 31- letni mieszkaniec Chełma podczas wyprzedzania potrącił jadącego w tym samym kierunku 34- letniego rowerzystę. W wyniku tego zdarzenia kierujący jednośladem z obrażeniami ręki został przewieziony do szpitala. Jak się okazało był nietrzeźwy, miał 0.8 promila alkoholu w organizmie.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń i apelują o rozsądek. Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący stanowią zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA