REKLAMA
,
Dragoni w dobrej formie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W kategorii karabinu pneumatycznego seniorów brązowy medal zdobył Seweryn Jezierski. A jak poszło innym strzelcom chełmskiego Dragona na ostatnich zawodach?

Reklama
Miniony weekend (13-15 marca) upłynął zawodnikom MKS Dragon Chełm pod znakiem zawodów o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, rozgrywanych w Białymstoku. Były to dla chełmskich strzelców pierwsze zawody ogólnopolskie w tym sezonie, zarazem też dla większości młodych zawodników – pierwsze tej rangi. 
 
W kategorii karabinu pneumatycznego seniorów brązowy medal zdobył Seweryn Jezierski.
W juniorach z kolei minimalnie poza podium znalazł się Miłosz Drozda. Szósty w tej kategorii wiekowej był Damian Siedlecki, ósmy – Igor Czechowski. Miejsce dziewiąte zajął Bartosz Kaczorowski, zaś jedenaste – Przemysław Czeryna.
W karabinie młodzików szczęście Miłosza podzieliła Zuzanna Czerwińska (czwarte miejsce), szósta zaś była Gabriela Szarpak.
 
Największą niespodziankę sprawiła jednak Zuzanna Czerwińska swoim awansem z lokaty najlepszej młodziczki do finału turnieju. Rywalizując m.in. z medalistami Mistrzostw Europy, Polski oraz członkami kadry narodowej, zajęła miejsce ósme. Warto podkreślić, że mimo iż był to pierwszy finał strzelany przez Zuzannę na zawodach, to wykazała się w nim dobrą postawą, przygotowaniem, oraz – przede wszystkim – opanowaniem.
 
Gratulujemy!
 
 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA