REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
“Kursor” wysyła listy z ulotkami wyborczymi szefa WORDu
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

niepgoodaRobiłeś kurs prawa jazdy w szkole nauki jazdy “Kursor”? Istnieje prawdopodobieństwo, że otrzymasz list, w którym właściciel ośrodka zachęca do głosowania na Pana Sławomira Niepogodę – dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie. Sprawę zgłosiła do nas oburzona czytelniczka, która twierdzi, że jej syn nie zakupił kursu w w.w. szkole jazdy.

– Syn nie robił kursu w tej szkole, więc “Kursor” nie miał jakiegokolwiek prawa wykorzystać danych osobowych. Niestety koperta była adresowana do niego – komentuje nasza czytelniczka.

W tekście listu czytamy: “Korzystając z okazji poznania Pana na kursie prawo jazdy w naszym Ośrodku Szkolenia, mam gorącą prośbę w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. […] Zwracam się do Pana z apelem o poparcie kandydatury Pana Sławomira Niepogody do Rady Miasta Chełm z Pana okręgu wyborczego”.

Niestety mija się to z jakąkolwiek prawdą, bowiem syn czytelniczki zapisał się na kurs w zupełnie innym ośrodku, fakt ten także potwierdza inna szkoła jazdy. – Jestem oburzona tym pismem, ale akurat jest to ciekawa sytuacja, ponieważ to ja robiłam prawo jazdy w “Kursorze”, a mój syn nie miał z tym nic wspólnego. Dlaczego ja nie dostałam żadnego pisma? – dodaje czytelniczka. Jak na razie nie wiadomo skąd szkoła czerpie dane osobowe. Jak skwitował Waldemar Sztandera –  kierownik Ośrodka “Kursor”, to właśnie on konkretnie zajmował się wysyłaniem pism z ulotkami, a wszystkie dane osobowe z których korzystał, pochodzą z bazy szkoły jazdy. – Do “Kursora” wybierze się mój syn i będzie żądał wyjaśnień. Czekamy na oficjalne dokumenty potwierdzające ten fakt – wyjaśnia czytelniczka. Od tego wydarzenia odcina się komitet wyborczy PSL-u, który nic nie wiedział o tej akcji. – My nie wydawaliśmy żadnych tzleceń tego typu – dodaje rzecznik prasowy Artur Juszczak.

Ciekawy finisz Sławomira Niepogody na zakończenie kampanii? Kto przekazał dane do Kursora? Wątpliwym może być także popieranie dyrektora WORD-u przez szkołę jazdy. O sprawie będziemy Państwa jeszcze informować.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*