REKLAMA
,
Nowe wiersze Kołtuna
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Prośba do wołyńskiej wody” to najnowsza książka Krzysztofa Kołtuna. Zapraszamy na promocję tomiku do Chełmskiej Biblioteki Publicznej.

Reklama

Krzysztof Kołtun mieszka, pracuje i tworzy w Chełmie. Jego rodzina wywodzi się z Lubomla na Wołyniu. To żarliwy piewca swojej utraconej Ojczyzny, krzewiciel patriotyzmu. W swoim dorobku literackim ma ponad dwadzieścia książek poetyckich.
Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in. Literackiej Nagrody A. Patkowskiego, Literackiej Nagrody „Kaja” – Kazimierza Andrzeja Jaworskiego, Nagrody im. Władysława Hasiora Stowarzyszenia „Ars Populi” oraz wielu konkursów poetyckich. Krzysztof Kołtun reprezentuje Stowarzyszenie Pisarzy Polskich w Krakowie, jest założycielem Grupy Poetyckiej „Krzemień”, Towarzystwa Rodzin Kresowych, a także Nadbużańskiego Towarzystwa Kultury. Jest również inicjatorem i organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „U progu Kresów” – integrującego rozproszone po świecie środowisko kresowo-literackie.

Podczas spotkania autor zaprezentuje swoje wiersze z najnowszego tomiku „Prośba do wołyńskiej wody”. Towarzyszyć mu będą Dariusz Sułkowski – chełmski poeta oraz Aleksandra Konieczna, która zadba o oprawę muzyczną.

Zapraszamy na spotkanie z poezją Krzysztofa Kołtuna w piątek, 15 lutego, godz. 17.00, sala widowiskowa ChBP (Partyzantów 40). Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA