REKLAMA
,
NowoczesnaPL już działa w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ekonomista Ryszard Petru rozpoczyna aktywność na polskiej scenie politycznej. W związku z tym już w najbliższą sobotę sympatycy ruchu NowoczesnaPL spotkają się w Chełmie.

Reklama

Charakter spotkania zależeć będzie od uczestników. – Jako, że są wakacje, spotykamy się na mnniejszych spotkaniach roboczych, ale jeżeli pojawiają się wśród nas nowe osoby, zwykle dyskutujemy na temat programu. Pytamy o motywacje, dlaczego dana osoba zainteresowała się naszym ruchem – komentuje Mateusz Prucnal, Pełnomocnik 7 Okręgu NowoczesnejPL.

Dotychczas w Chełmie odbyło się jedno tego typu spotkanie. Kolejne zaplanowane jest na najbliższą sobotę (1 lipca). Zainteresowanych prosimy o przybycie na godz. 16:00, do lokalu przy ulicy Lubelskiej 37 (Plac Edwarda Łuczkowskiego).

Pierwsze pomysły na utworzenie grupy sympatyków w Chełmie, narodziły się podczas majowej konwencji NowoczesnejPL na warszawskim Torwarze. Uczestniczyła w niej delegacja z województwa lubelskiego, w tym dwójka chełmian. – Na dzień dzisiejszy, nasza lokalna grupa liczy dziesięć osób aktywnie działających i zainteresowanych dalszym rozwijaniem struktur. W najbliższym czasie planujemy zorganizowanie szerokiej kampanii informacyjnej –  dodaje Urszula Żbikowska, pełnomocnik ruchu w Chełmie.

Wydarzenie Facebook | Strona internetowa NowoczesnaPL

Sympatycy Ryszarda Petru są na etapie tworzenia struktur w każdym mieście i powiecie, a także biur i kontaktów teleinformatycznych. Najważniejsze postulaty stowarzyszenia to: innowacyjna gospodarka, nacisk na kształcenie zawodowe, ewolucja Narodowego Funduszu Zdrowia, zmiana systemu ubezpieczeń społecznych i stwarzanie szans dla młodych ludzi na rynku pracy.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • NOWA PLATFORMA JUŻ W CHEŁMIE!!!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA