REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
TOR ZAWADÓWKA – JEDYNY W WOJEWÓDZTWIE
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Odkąd zamknięto Tor Lublin jesteśmy jedynymi posiadaczami takiego obiektu w województwie. Dzięki 1200 metrowej trasie, na której można poczuć dreszczyk emocji tor rzadko bywa pusty.

Prezes Automobilklubu Grzegorz Gorczyca informuje, że w planach są przewidziane poprawki – Chcemy jeszcze bardziej rozwinąć możliwości na torze. Niestety obawiam się, że na dużo większą rozbudowę nie mamy miejsca – dodaje. 

Co o torze mówią sami kierowcy? Wszystko wskazuje, że w związku z zamknięciem Toru Lublin, jest to jedyne miejsce w województwie lubelskim, gdzie można rozwinąć swoją zręczność za kierownicą. w bezpiecznych warunkach. – Tor oferuje rozwijanie swoich umiejętności na zamkniętym terenie, pozwala poczuć dreszczyk emocji. 99,9% toru przebiega po asfalcie lub betonowych płytach – komentuje Mateusz Kowalczuk. 

Czy Tor Zawadówka spełnia oczekiwania wymagających kierowców? Warunki jakie zostały zapewnione na tym terenie w zupełności wystarczają do bezpiecznej jazdy i fascynującej zabawy. Trasa toru przebiega po uliczkach zakładowych oraz co jest ciekawostką przez stare, opuszczone hale – dodaje Kowalczuk. 

Kluczem do dobrej zabawy, tym bardziej podczas szybkiej jazdy, jest bezpieczeństwo i to na pewno zostało zapewnione kierowcom. Czego chcieć więcej?


Automobilklub zaprasza na II turę Rallysprint’u (Puchar Okręgu Lubelskiego) w najbliższą Niedzielę 22.03.2015r. o godz. 12:00

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Sam pomysł może i dobry, lecz wykonanie już gorsze, pełno błota, syfu. Ogólnie fajnie że takie miejsce powstało, lecz jego przygotowanie pozostawia wiele do życzenia.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Jedyny Tor hehe dobre 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 • W województwie lubelskim jest jeszcze kilka “TORÓW”: Tor kartingowy w Biłgoraju gdzie odbywają się regularnie zawody okręgowe RallySprint, czy Tor Kartingowy w Radomiu gdzie organizuje się zawody SuperOES. Kolejnym miejscem gdzie są organizowane liczne imprezy jest Lotnisko w Białej Podlaskiej. Więc w tym wypadku miejsce w Zawadówce wypada słabo, bo jazda po walących się budynkach, i po błocie nie można porównać do jazdy Po torach W Radomiu, Biłgoraju czy Lotnisku w Białej. Fajnie że powstało miejsce gdzie można pojeździć, ale ten cały artykuł i to o czym mówi Prezes Automobilklubu Grzegorz Gorczyca mija się z prawdą, bo ani nie jest to jedyny obiekt na Lubelszczyźnie, ani nie jest to żaden “TOR” tylko po prostu walące się budynki obstawione oponami pomiędzy którymi ma się jeździć.

  No votes yet.
  Please wait...
  • Radom jest w Mazowieckim…..

   No votes yet.
   Please wait...
 • Byłem tam w sobotę, było trochę aut, ale nie wyglądało to za ciekawie…

  No votes yet.
  Please wait...
 • HAHAHAHA, JAK COŚ TAKIEGO MOŻNA NAZWAĆ “TOREM” ? TO PO PIERWSZE
  DZIURY ZAKRYTE EURO PALETAMI, SYF, ZŁOM LEZĄCY PO BOKACH…
  DO TEGO O JAKIM BEZPIECZEŃSTWIE TU MOWA ?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *