REKLAMA
,
Weselne szlagiery w Krasnymstawie. Impreza odwołana!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W reżimie sanitarnym, ale nie mogło w Krasnymstawie zabraknąć weselnych hitów. Zapraszamy w niedzielę, 2 sierpnia, na X Przegląd Weselnych Szlagierów.

Reklama

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na jubileuszowy X Przegląd Weselnych Szlagierów. Bawimy się w niedzielę, 2 sierpnia, od godz. 18:00 na Rynku Miejskim. Wystąpią: Cezary Bojankowski, Trio-Top, Mondeo i Solaris.

Podczas X Przeglądu Weselnych Szlagierów usłyszymy przeboje, bez których trudno jest sobie wyobrazić wesele m.in.: „Oczy zielone”, „Daj mi tę noc”, „Ona tańczy dla mnie”, „Biały miś”, „Żono moja” i wiele innych.

Jedne z najlepszych w swoim fachu zespoły wykonają utwory, których refreny potrafi zanucić większość Polaków, niezależnie od pokolenia. Nie zabraknie oczywiście największego hitu gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Solaris i piosenki „Szmaragdy i diamenty”. Będzie nastrojowo, sentymentalnie, ale przede wszystkim energetycznie i bardzo tanecznie! – zapowiadają  organizatorzy.

W związku z epidemią, wydarzenie odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym. Liczba miejsc dla widzów jest ograniczona, każdy z uczestników musi mieć zakryte usta i nos oraz należy przestrzegać dystansu społecznego. Uczestnicy muszą zapoznać się procedurą bezpieczeństwa oraz wypełnić przed wejściem oświadczenie o stanie zdrowia. Procedura i druk oświadczenia do pobrania na stronie www.kultura.krasnystaw.pl.

Aktualizacja 30 lipca:

Krasnostawski Dom Kultury informuje, że w związku z zagrożeniem spowodowanym epidemią wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, odwołuje zaplanowany na 2 sierpnia 2020 r. X Przegląd Weselnych Szlagierów. Nowa data imprezy podana zostanie w terminie późniejszym.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA